Phyto Saç Ürünleri ile Saçlarınızın Güzelliğini Keşfedin

Phyto saç ürünleri, yeniliğin öncülüğünü taşıyan, saç bakımında uzman ürünlerdir. Yeniliğin en büyük adımı olan keratin içeren saç bakım ürünleri, saçların düzleştirici, stres, saç rengini açan kimyasallardan kaynaklanan yıpranmış saçları onarmada başarılıdır. Tehlike altında olan saçları şaşırtıcı bir şekilde onararak Phyto saç ürünleri, donuklaşan, sertleşen ve kırılan saçları yeniden onarır. Kırılgan saçlara sahip olan bayanların imdadına koşan Phyto saç ürünleri, her türlü saç problemine yenilikçi çözümler sunar. Deniz suyu, güneş ışınları, kimyasal içeren saç boyaları ve diğer ürünler, saçların keratin yapısını zedeler. Keratin saça gücünü ve şeklini veren yapısıdır. Dış etkenler sonucunda yıpranan keratinle birlikte saç yapısı bozulur ve saçın nemi kaybolur. Nemini kaybeden saç kurur, mat bir hal alır ve kırılmaya başlar. Phyto saç ürünleri bozulan saç yapısını yeniden onarır. Silikon içermeyen onarıcı yapılarıyla saçların nefes almasını sağlar.

Phyto saç ürünleri saçların sağlıklı ve parlak olmasını keratin yapısını onararak ve derinlemesine nemlendirerek sağlamaktadır. Phyto saç ürünleri içinde Phytokeratin serisi bitkisel formülüyle saçları derinlemesine beslemektedir. Keratin içeren saç bakım serisi, saçların en ufak noktasına kadar keratin yapısını içten dışa doğru yapılandırır. Ayrıca içinde bulunan hyaluronik asit ile saçları nemlendirir, sadece birkaç kullanım sonrasında saçların dayanıklılığını arttırmaktadır. En can sıkıcı saç problemleri arasında olan saç dökülmesi, erkeklerde yaygın görülmektedir. Erkek tipi saç dökülmesinde başta tepede ya da şakak kısımlarında saçların sıklığı azalır. Bunun önüne geçilmediğinde ise saç dökülmesi ilerler ve kelleşme görülür. Erkek tipi saç dökülmesine karşı Phyto saç ürünleri arasında erkeklere özel saç bakım ürünleridir. Erkek tipi saç dökülmesi stresli ve hoş görülmeyen bir durumdur. Genelde bu problem erkeklerde yirmi yaş civarında başlamaktadır. Dökülme kırklı yıllarda hızlanır. Phyto saç ürünleri erkek saç bakım serisi, genetik kaynaklı saç dökülmelerinin önüne geçen muhteşem etkili ürünlerdir. Genetik olarak saçı dökülmeye meyilli bayların süreç başlamadan ya da ilerlemeden bir an önce saçlarını koruma altına almalıdırlar. Erkek tipi saç dökülmesi döngünün dışında gelişir ve androgenetiktir. Bunun yanı sıra DHT denilen ve erkeklik hormonlarından sadece biri olan bu hormon bir erkek için gelişim çağında önemlidir. Fakat yaş ilerledikçe bu hormon saçların dökülmesine neden olur. Bunun nedeni ise hormonun saç üretiminden sorumlu folikül hücrelerinin saçı üretmeyecek kadar küçültmesidir. Phyto saç ürünleri hormonun olumsuz etkilerini giderir, yeni saç oluşumunu destekler.

Phyto Saç ÜrünleriSaç döngüsünde ilk aşama büyüme, ikinci aşama dökülme ve son aşama ise yeniden büyümedir. Fakat vücutta artan DHT hormonu büyüme evresini kısaltır, bunun sonucunda da saçlar incelmeye başlar. Ayrıca bu hormon saç foliküllerini küçültür, saç sayısının azalmasına neden olur. Fakat baylar da artık saç döngüsünü destekleyen Phyto saç ürünleri erkek saç bakım serisi kullanarak, dökülmeyi engelleyerek, saçların daha hacimli ve gür olmalarını sağlayabilirler. Saçlarınızda seyrelme başladıysa ve gün geçtikçe saç dökülme miktarı artıyorsa artık saçlarınıza profesyonel bakım yapmanın zamanı gelmiş demektir. Phyto saç ürünleri erkek bakım serisi saçlara uzman bir bakımın yanı sıra ilk kullanımdan itibaren gür görünmelerine ve parlamalarına yardımcı olur. Dünyanın en etkili saç bakım ürünlerini geliştiren Phyto markası, tüm saç tiplerine uygun saç bakım ürünleriyle, adından oldukça sık söz ettiren, başarısı ve etkinliği klinik testlerle kanıtlanmış, doğal içerikli ürünlerdir. Bitki özlerinden elde edilen doğal keratin ile saçları derinlemesine yenileyen ve onaran Phyto keratin içeren saç bakım ürünleri, aşırı derecede yıpranmış saçları kısa zamanda onararak eski sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olur.


Editörün Mesajı:

Phyto Saç bakım ürünleri hakkında sizlerle bilgiler paylaştık.


 Nereden Alırsınız?

http://www.dermokozmetik.com/phyto-urunleri Phyto saç bakım ürünlerine buradan ulaşarak, güvenle alabilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.phyto.com.tr Phyto saç bakım ürünlerine resmi üreticisinden ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Puanlama:

Phyto saç bakım ürünlerine 10 üzerinden 4 puan veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir