Phyto Saç Bakım Ürünleri

Phyto ürünleri, içerisinde 40 kadar bitki özleri kullanılan, yüksek düzeyde yapılan araştırmalar sonucunda oluşturulan aktif maddeler ile kombinasyon edilmiş, saç bakımında üst düzey bakım sağlayan ürünlerdir. Phyto ürünleri saç maskesi, saç tellerini etkin bir şekilde nemlendirir ve yenilenmesini sağlar. Saç maskesi bir süre saçta bekletilerek etkinliği arttırılabilir. Saç maskesi sayesinde saçların daha kolay taranması sağlanırken düğümlenmesi engellenir, saçlara hızı bir şekilde bakım yaparak onların daha güzel görünmesini sağlar. Erkeklerin şıkça yaşadığı saç dökülmesini gidermek amacıyla geliştirilmiş Phytolıum ile bitkisel kök hücreleri bulunan formülü ile saçların diplere tutunması sağlanır, saç hacmini geliştirir ve saçların büyümesine yardımcı olur. Ürün en az üç hafta boyunca haftada üç defa kullanılmalıdır.

Seyrek, zayıf ve ince telli saçlara hiçbir bayan sahip olmak istemez. Çeşitli nedenlerle yapısı bozulan, dökülen saçları onarmada uzman Phyto ürünlerini tercih etmelisiniz. Phyto ürünleri arasında doğal içerikli olan saç boyaları, doğal renklere ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlar. Phyto saç boyaları asla saça zarar vermez. Boyama kiti içinde bulunan saç kremi, saçlara kolay şekil verilmesine yardımcı olur. Eğer hassas bir cilde sahipseniz Phyto ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Formülünde bulunan moleküller alerjik reaksiyon riskini en aza indirger. Eğer alerjik bir cilde sahipseniz alerji testi yaparak ürünleri kontrol edebilirsiniz. Phyto saç boyaları saç derisini tahriş etmez. Saçlarınızın sağlığını korur. Boyalı saçlarda en sık görülen problem rengin donuklaşması, matlaşması, parlaklığını yitirmesidir. Boyalın kalıcılığını arttıran, Phyto ürünlerini kullanmalısınız. Boyalı saçlara özel geliştirilen saç bakım ürünleri, saç kütikülünün sıkılaşarak, rengini kaybetmesini engeller. İçindeki greyfurt özleriyle iki boya işlemi arasında saç renginin direncini arttırır, matlaşmasını engeller. Phyto ürünleri saç boyaları, saçların güneş ışınlarından dolayı renk özelliğinin kaybetmesini engeller. Saçlarınız kuruya yakın bir özellik taşıyorsa, bu nedenle fönleme, yıkama ve deniz suyuna maruz kalmaktan kaynaklanan kırılmalar yaşanıyorsa o halde saçlarınızın yoğun bir nemlenmeye ihtiyacı vardır. Phyto ürünleri Phytojoba Yoğun nemlendiriciyi kullanmalısınız. Silikon içermeyen doğal yapısıyla Phytojoba harika yumuşak saçlara ulaşmanızı sağlar.

Yoğun nemlendirme özelliği taşıyan bakım ürünü, saçın yenilenmesine ve parlamasına yardımcı olur. Saçları maksimum düzeyde nemlendirir, esnekliğini arttırır.  Jojoba tohumundan elde edilen yağı saç yenilenmesine ve nemlenmesine en uygun yağdır. Bu yağ sayesinde saçların yenilenmesi ve gerekli nemin saç bünyesine kazandırılmasını sağlar. Mavi kantaron özü ile saçları yatıştırır ve ebegümeci özleriyle saç cildini ve saç tellerini harika bir şekilde temizler. Phytojoba şampuan, hindistan yağı ile saçlara harika bir yumuşaklık kazandırır. Kurumaya meyilli, yıpranmış saçların bakımda kullanılabilecek yüksek kaliteli bir üründür. Saçlardaki hasar çoksa, kırıklar artmış ise Phytobaume reair bitkisel keratin ile saçları üstün derecede onararak saç bakım kremini gerekli bakım için en ideal üründür. Zayıflayan ve incelen saçlara özel tasarlanmış olan Phyto ürünleri içerisinde Phytobaume repair, saçların şampuanlanmasından sonra kullanılır. Bu krem saçlara uygulandığı andan itibaren dolgunluk verir ve çok kolay taranmasını sağlar. İnatçı, şekillendirilmesi zor ve kuru saçlara esneklik kazandırır, dayanıklılık verir ve yumuşatır. Onarıcı saç kremi içerisinde bulunan amino asitler, keratin ve hyaluranik asit maddecikleri ile saçların tüm katmanlarına işleyerek saçları onarır. Saçın koruyucu tabakasını içindeki seramidler ile yatıştırır ve nar özü ile zararlı maddelere karşı saç telini korur. Saç onarıcı bakım kremi kullanılmadan önce ıslak olan saçlardan havlu yardımıyla fazla su alınmalıdır. Ceviz büyüklüğünde bir miktar krem saçlara sürülür ve sonrasında durulanır. Güçlü ve canlı saçlara sahip olmak, yıpranan saçlarınızı kısa sürede onarmak istiyorsanız Phyto ürünleri, yoğun onarıcı bakım kremini kullanmalısınız.


Editörün Mesajı:

Phyto saç bakım ürünleri hakkında sizlerle bilgiler paylaştık.

Nereden Alırsınız:

http://www.dermokozmetik.com/phyto-urunleri Phyto saç bakım ürünleri hakkında bilgilere buradan ulaşarak, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Resmi Üreticisi:

http://www.phyto.com.tr Phyto markasının resmi sitesinden daha kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

Puanlama:

Phyto Saç ürünlerine 10 üzerinden 5 puan veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir