Phyto Re30 Anti-White Hair Treatment İlk Beyaz Saç Karşıtı

Phyto Re30 Anti-White Hair Treatment İlk Beyaz Saç Karşıtı

Saç beyazlamanın biyolojik olarak 2 sebebi vardır. Biri pigmentasyon eksikliğidir. Bu eksikliğin nedeni ise melanin sentezinin düşmesi ve melanin transferinin bozulmasıdır. İkincisi ise melanin depigmentasyondur. Eksik katalaz enzimi ve pigmentlerin renklenmemesi sonucu oluşmaktadır.

Saçın Yapısının Değişmesi

Saç beyazlamasında saç renginin değişmesinin yanı sıra saç yapısından da değişiklikler gözlemlenebilir. Stres, genetik ve çevresel etkiler saçın beyazlamasında oldukça yaygındır. Saç rengindeki değişime ek olarak beyaz saçların içyapısı da değişmektedir. Beyaz saçlar daha kırılgan, kontrol edilemez ve hassastır. Saç yaşlanmasına karşı etkinlikte öncü olan Phytosolba laboratuvarları en verimli beyaz saç karşıtı molekülü tespit etmek için hastaneler, araştırma merkezleri ve bilimsel merkezler ile iş birliği yapmıştır. Bu sayede Phyto RE30 peptidi geliştirilmiştir.

Phyto Re30 Anti-White Hair Treatment Özellikleri

“Beyaz saçlarımın çıkmasını istemiyorum”. “Beyaz saçlarım çıktı ve beni olduğumdan yaşlı gösteriyor”. “Saçlarımı boyamadan beyaz saçlarımdan nasıl kurtulabilirim”. Soruları canınızı sıkıyorsa bu ürün sizin için idealdir. Bunu kullanarak melanin sentezini arttırmak ve saç tellerine melanin transferini sağlayabilirsiniz. Ayrıca katalaz enzimini canlandırmak ve hidrojen peroksit birikimini yavaşlatabilirsiniz. Phyto RE30 peptidi beyaz saçları yeniden pigmente ederek beyazlama sürecini yavaşlatabilir. Formülünde bulunan mor lale özü keratin içerikli esansiyel proteinleri hedefleyerek saç tellerini güçlendirir. Saç köklerinden itibaren yeniden pigmente ederek saçlarınıza güç ve esneklik kazandırır. %98 bitkisel içeriği ile boya pigmenti ve silikon içermez. Hem kadın hem de erkeklerin kullanımına uygundur. Bu ürünün ilk beyaz saçlar için formüle edildiğine dikkat çekmek isterim. Bu sebeple geniş bir beyaz yüzdesine sahipseniz sonuçlar çok belirgin olmayabilir. Phyto RE30 saç köklerine güç ve esnekliği sağlarken saç köklerinden itibaren doğal renginde yeniden renklendirilebilen ilk beyaz saç karşıtı ürünüdür. Hatırlatmak isterim ki 6 yıllık bir araştırma sonucu ortaya çıkan bir üründür. Ürünü ıslak ya da kuru saç derisine her gün 8 sprey uygulaması yapınız. Durulama gerektirmez.

Phyto Re30 Anti-White Hair Treatment İçeriğinde Neler Var?

Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat, Glycerin, Lecithin, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Panthenol, Pyridoxine HCL, Decyl Glucoside, Chlorphenesin, Triethanolamine, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Maltodextrin, Palmitoyl Tetrapeptide-20, Tulipa Gesneriana FLower Extract, Citric Acid, 1393A.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir