Kuru Saçları Canlandıran Phyto Saç Maskesi

Phyto Saç MaskesiKuru saçların en büyük problemi olan cansız görünümü gidermek ve saçın nemini tekrar sağlamak için Phyto saç maskesi, yoğun nemlendirme özelliğiyle kuru saçların bakımında oldukça başarılı bir ürünüdür. Ayrıca saç maskesi saçlara anında ışıltılı bir görünüm kazandırır. Phyto saç maskesi, saçları korur ve anında nemlendirir. Yetkili kurumlarca yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ürünü deneyen bayanların yüzde 94’ü saçlarının anında nemlendiğini, parlak ve esnek bir görünüm kazandığını görmüşlerdir. Saç maskesinin içindeki jojoba yağı, saçların yeniden canlanmasını sağlar. Saç hücrelerini yeniler, üstün nemlendirici özelliği ile saçlar yumuşatır ve korur. Kuru saçların çabuk yıpranmasının nedeni sağlıklı saçlarda bulunan ve saçı koruyan ketikül koruyucu tabakasının aşırı derecede yıpranmasıdır. Ana maddesi yağ olan koruyucu tabaka aşındığında saç gövdesi nemini kaybeder. Phyto saç maskesi içeriğindeki jojoba yağı ile saçın koruyucu tabakasındaki hasarlanan bölgeleri onarır. Buğday özü ile saçları etkin bir şekilde nemlendirir. Tatlı portakal yağı ile melek otu ekstresi saçlara mükemmel bir parlaklık katmaktadır. Phyo saç maskesi duştan sonra nemli saçlara ve uçlarına sürülerek saçın kalınlığına göre 2 ile 5 dakika arasında saçta bekletilerek durulanmalıdır.

Saç cildindeki yağ bezleri tüm saç gövdesini kaplayan bir yağ tabakası üretir. Eğer bu üretim yetersiz ise kuru saç tipinin varlığından söz edilmektedir. Saçların perma gibi kalıcı şekillendirilmesi, boyanması ve fönlenmesi ya da saçların kurutulması yağ tabakasının aşınmasına neden olan diğer faktörlerdir. Phyto saç maskesi, aşınan bu koruyucu tabakayı kısa sürede onarır. Saçların güneşten, ısıdan ve boyadan kaynaklanan kuruluğu gidermek ve nem tutmasını sağlamak için Phyto saç maskesi ideal bir üründür. Saç bakım maskesi bu işlemlerden kaynaklanan aşırı zarar görmüş saçlardaki kırılmaları, sertleşmeleri ve elektriklenmeyi engellemektedir. Kuru saç tipi daha çok orta yaşlı bireylerde görülmektedir. Bunun nedeni vücuttaki yağ üreten bezlerin daha yavaş çalışması, böylece yağ miktarının azalmasıdır. Bunun haricinde havuzdaki klor ve güneş ışınları da normal olan saç tipinin kuru saç tipine dönmesine neden olur. Phyto saç maskesi, kuru saç tipinin ve kurumaya meyilli saçların sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Hasar görmüş saçların yapısı yakından bakıldığında pulludur ve kimyasal bu durumda saçlara kolayca girer. Bu durumda saçın ihtiyacı olan bakım yapılmadığında ve gerekli önlemler alınmadığı takdirde saçların kalitesi azalır, saç renginde matlaşma gelişir. Phyto saç maskesi, hasar gören saçları yeniden onarır, saç yapısındaki gözeneklenme ve pullanmayı iyileştirir. Hasar gören saçlar zaman içinde kopar, dökülür ve sorun artarak devam eder. Hasarlı, kuru ve ince telli saçlara dolgunluk, canlılık katmak istiyorsanız Phyto saç maskesi ile saçlarınıza ithiyacı olan bakımı kısa sürede yapabilirsiniz.

Phyto Saç MaskesiSaçlara hasar veren, dökülmesine neden olan en büyük faktörlerden biri de hava şartlarıdır. Güçlü saçlara sahip olsanız da zamanla bu durum değişebilir. Özellikle hava kirliliği saçları derinden etkiler. Hava kirliliği sonucunda saç derisindeki gözenekler tıkanır, deri gerektiği oksijeni alamaz ve saç dökülmeleri meydana gelir. Phyto saç maskesi öncesinde kullanacağınız Phyto şampuanlar ile ikili etki yaratabilir, saçlarınızın hava kirliliğinden kaynaklanan hasarlarını onarabilirsiniz. Saç sağlını etkileyen bir diğer etmen ise sigara kullanımıdır. Sigara kullanımından kaynaklanan saç dokusunun bozulmasını engellemek için Phyto saç maskesi kullanmalısınız. Saçlarınızda gün geçtikçe daha fazla dökülme varsa, saçlarınız kurumuş, şekillenmesi zor ve koparak saç dökülmeleri yaşıyorsanız Phyto saç maskesi ile saçlarının yeniden sağlıklı, canlı ve bakımlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.


Editörün Mesajı:

Phyto saç maskeleri hakkında bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Nereden Alırsınız?

http://www.dermokozmetik.com/Phyto-Phytojoba-Masque-200-ml.html Phyto markasının saç maskesi ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Resmi Üreticisi:

http://www.phyto.com.tr/ Daha farklı bilgilere resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Phyto saç maskelerine 10 üzerinden 5 puan veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir