Bitkisel Pigmentlerle Doğal Renkler için Phyto Saç Boyası

Saç renginizden memnum değilseniz, saçlarınızdaki beyaz saç tellerinden rahatsızsanız doğallığın ışığını yansıtan, saçlara zarar vermeden onları istediğiniz renkte kullanabileceğiniz Phyto saç boyası ve ürünlerini kullanmalısınız. Phyto bitkisel saç boyaları, bitkisel pigmentler kullanılarak saçları renklendirmektedir. En önemlisi ise bitkisel yağlar ile saçları derinlemesine nemlendirir, korur ve uzun süre parlaklık verir. Saçlardaki beyazların tamamı kapatır ve hassas formülü ile alerjiye neden olmaz. Phyto saç boyası, doğallığın ışıltılarını saçlara taşıyan tam 18 farklı renktedir. Phyto saç boyası ürünleri, mükemmel parlak saçlar için bitkilerin gücünü kullanarak saç boyamada devrim yaratmayı başarmıştır. Phyto saç boyası saçlardaki beyaz görünümün tamamı kapatır ve kalıcı renk sağlar. Ayrıca dermatolojik testlerden geçmiştir ve alerjiye neden olan kimyasallar içermez.

Phyto saç boyası bir saç bakım ürünü niteliğindedir. Saçlara özen göstererek, alerji riskini aza indirir, pürüzsüz yapısıyla saçlara uygulandığında akmaz ve tüm saça eşit olarak dağılmaktadır. Saç renginizin sarı olmasını istiyorsanız ve saç tonunuz açı ise içerisinde açıcı ve aşındırıcı bulunmayan Phyto saç boyası sarı tonlarını saçlarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Sarı saçın çekiciliğini taşımak ve bunu yaparken saçlarınızın hasar görmesini engellemek için en iyi çözüm Phyto saç boyasıdır. Doğal pigment özelliği ile saç gövdesi ve koruyucu tabakasına zarar vermeden saçlara tutunur ve onlara eşsiz bir parlaklık verir. Phyto saç boyası 18 farklı renk seçenekleri ile doğallıktan ödün vermeyen ve saç sağlığını korumak isteyen hanımlara hitap ediyor. Görünüşünü değiştirmek isteyen bayanların ilk yaptığı şey saç rengini değiştirmesidir. Bu değişimde doğru renk belirlemek iyi bir görünüm için önemlidir. Bayanlara kattığı fark haricinde saç boyları saça zarar verir. Düzenli saç boyama işlemi bir müddet sonra saçların nemini kaybetmesine ve yıpranmasına neden olurken Phyto saç boyası, sürekli kullanımda dahi saçlara zarar vermez, onları besleyerek güçlendirir. Diğer saç boyaları içerisinde saçın rengini değiştirmek amaçlı sülfür oksidasyon bulunur. Saç teline nüfuz eden bu madde ile birlikte ayrıca hidrojen peroksit içeren saç boyaları da bulunmaktadır.Bu kimyasallar saç pigmentlerinin değişmesi için kullanılır. İşte bu kimyasallar saçı koruyan yağ tabakasını aşındırarak saç gövdesine girer ve saç gövdesini yıpratır. Phyto saç boyaları, kimyasal içermediğinde güvenilir ürünlerdir. Düzenli saç boyama işlemi saçların nemini kaybetmesine, kurumasına ve saçların sertleşmesine neden olur. Ayrıca bu durum saçların bir süre sonra dökülmesine sebep olmaktadır.

Phyto saç boyasıZaman içinde saç telleri uğradığı kimyasallar nedeniyle incelir, zayıflar kurur ve dökülmeye başlar. Saçlar seyrelir ve cansızlaşır. Tüm bunları engellemek için Phyto saç boyası kullanılmalı, saçlara doğal içeriğiyle renk veren bu ürün sayesinde saç sağlığı korunarak renklendirilmektedir. Yaşın ilerlemesiyle birlikte saç döngüsü ve oluşumu da yavaşlamaktadır. Ayrıca üretilen sebum miktarında da azalma görülür, bu da saçı yıpranmalara karşı çok daha hassas yapmaktadır.  Bu yavaşlamaya ve hassaslaşmayla birlikte saç boyasının zararlı etkileri de eklendiğinde saç dökülmesi kaçınılmazdır. Kimyasal içeren saç boyalarının ömrü kısadır. Bir süre sonra saçta tutunan pigmentler akar ve saç rengi matlaşır. Bununla birlikte saçlar kurur ve saç boyası özelliğini kaybeder. Bu nedenle hanımlar yeni bir boyama işlemi gerçekleştirir. İlk günlerde saçların parlaklığı ve rengi gayet iyiyken birkaç hafta sonra saçlar parlaklığını ve rengini kaybeder. Bu kısır döngü ilerledikçe saçlar sağlığını kaybetmektedir. Phyto saç boyası, saç sağlığını korur, mükemmel bir parlaklık verir. Bitki özleri ile saçların daha güçlü, parlak ve canlı görünmesini sağlar. Phyto saç boyası, saçlara rengini bitki pigmentlerinden verir, böylece saçlara hasar vermeden onları renklendirir ve formülündeki kompleks yapısıyla saçın rengini korur. Saç derisinde alerjik tepkilere neden olmaz.


 Editörün Mesajı:

Phyto saç boyası hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Nereden Alırsınız?

http://www.dermokozmetik.com/phyto-urunleri/sac-boyalari Phyto saç boyası hakkında bilgilere buradan ulaşarak, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.phyto.com.tr/index.php/kategoriler/sac-boyalari.html Phyto saç boyaları hakkında bilgilere resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Phyto saç boyalarına 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir